Büyük zorluklarla karşılaştığımızda empatinin her şeyi düzelttiğini öğreniriz. Kriz zamanlarında umudu, yalnız olduğumuz zamanlarda neşeyi, umutsuzluk zamanında olasılıkları ve anlaşmazlık yaşadığımız zamanlarda birliği görmemizi sağlar. Ve bu empati tohumlarının ekildiği yerlerde arkadaşlık gelişir. Arkadaşlığın doğası da budur; arkadaşlığın gücünü kutlamak için ilham verici yeni bir projede keşfedilecek çeşitli hikayeler ve yüzler.

30 Temmuz 2021’de Uluslararası Arkadaşlık Günü’nü kutlamak için, Disney ve WWS kurucusu Misan Harriman, Mickey ve Arkadaşları: Arkadaşlığın Gücü (Mickey & Friends: The Power of Friendship) adlı özel bir fotoğraf serisi oluşturmak için güçlerini birleştiriyor. Seri, Disney’in meşhur altılısı Mickey Mouse, Minnie Mouse, Donald, Daisy, Pluto ve Goofy gibi pop kültür ikonlarından esinlenmiştir ve bir dizi ünlü yüzü öne çıkaracaktır.

Misan’ın fotoğrafçılığı, kültürel anların derin kişisel hikayelerinin ve duygularının yanı sıra 2020 Black Lives Matter protestoları sırasında Londra’nın kalbini de yakalamayı başarıyor.

Bu yeni seri, farklı deneyimler ve ifadeler aracılığıyla arkadaşlığın dönüştürücü gücünün gözlemlenmesi niteliğinde olacak.

Anlatacak bir arkadaşlık hikayeniz varsa, bunu duymak isteriz.

Arkadaşlığın getirdiği güç hakkında duyguları harekete geçirici bir hikayesi olan herkesi bu projeye dahil etmek istiyoruz.Arkadaşlık deneyiminin derin ayrıntılarını ve bakış açınız veya yaşamınız üzerindeki etkisini paylaşın. Sizin hikayeniz ömür boyu süren bir arkadaşlık veya yepyeni bir bağ olabilir. Mutluluk, sıcaklık, güç ve birliğin yanı sıra küçük ama anlamlı anların öne çıktığı hikayeler de olabilir. Hikâyeniz başkalarına ilham verecekse, paylaşılmayı hak eder.

On başvuruyu seçeceğiz. Her grup veya arkadaş çiftinin portresi Misan’ın kendisi tarafından çekilecek ve daha sonra Mickey ve Arkadaşları: Arkadaşlığın Gücü (Mickey & Friends: The Power of Friendship) adlı sanal bir serginin bir parçasını oluşturarak Uluslararası Arkadaşlık Günü’ne damgasını vuracak.

Seri, arkadaşlığın hayatları nasıl olumlu etkilediğini gösterecek. Ayrıca, hastanelerdeki durumu ciddi çocuklar için konfor sağlayan ve yalnızlığı azaltan MediCinema dahil olmak üzere Disney’in kâr amacı gütmeyen ortaklarını da destekleyecek. Seri, MediCinema ve Avrupa genelindeki benzer kuruluşlar için düzenli olarak gönüllü olan hastane ve sağlık çalışanları arasında gerçek yaşam arkadaşlık hikayelerini yakalayacak ve bu günlük kahramanlara ışık tutacak.

Arkadaşlık hikayenizi göndermek için 18 Haziran 2021 Cuma gününe kadar aşağıdaki formu doldurun. Seçilenler, Covid-19 protokollerine bağlı kalarak fiziksel veya sanal bir çekime katılmaya davet edilecektir.

Click or drag files to this area to upload. You can upload up to 3 files.

Tüm hüküm ve koşullar burada bulunabilir.